Zielona kawa na odchudzanie – tabletki, opinie, ranking

W ostatnim okresie na polskim rynku możemy zanotować znaczący wzrost zainteresowania tabletkami na odchudzanie wytwarzanymi na bazie ekstraktu z zielonej kawy. Ta dosyć egzotyczna dla Polaków roślina regularnie zyskuje na popularności również w ogólnodostępnych mediach, co w przypadku suplementów odchudzających jest rzeczą dość wyjątkową.

Dobre opinie na temat zielonej kawy pojawią się głównie dzięki kolejnym badaniom naukowym, które zostały przeprowadzone w ostatnim okresie. Wynika z nich jednoznacznie, że ekstrakt z zielonej kawy niezwykle skutecznie wspomaga proces odchudzania. Badania potwierdzają ponadto jej wpływ na poprawę metabolizmu i stabilizację wagi!

zielona kawa - nasionaOgromnego znaczenia dla popularności zielonej kawy nabiera także fakt, że jej stosowanie jest w 100% bezpieczne. Potwierdzają to naukowcy z Uniwersytetu w Zurichu, którzy dowiedli już kilka lat temu, że spożywanie ekstraktu z zielonej kawy jest dokładnie tak samo bezpieczne jak picie tradycyjnej kawy, która jest powszechnie używana przez miliony ludzi.

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że nie wszystkie tabletki odchudzające z zielonej kawy są tak samo skuteczne i bezpieczne. Jest to spowodowane faktem, iż niezwykle istotny jest w tym przypadku proces przygotowania poszczególnych preparatów (podobnie jak w przypadku palenia tradycyjnej kawy). Bardzo ważnym jest, aby zachować jak największe stężenie kwasu chlorogenowego (CGA). To właśnie CGA jest odpowiedzialny za właściwości odchudzające oraz procesy metaboliczne.

Wybierając tabletki na odchudzanie z ekstraktem zielonej kawy, należy pamiętać iż im staranniejszy proces ich produkcji, tym lepsze będą efekty związane z redukowaniem masy ciała i zachowamy przy tym większe bezpieczeństwo. Pamiętajmy zatem aby wybierać jedynie sprawdzone i bezpieczne preparaty.

Kryteria oceny poszczególnych produktów

Aby w przystępny sposób przedstawić najlepsze produkty, nasi eksperci przygotowali ranking tabletek na odchudzanie z zielonej kawy. Preparaty zostały ocenione przez ankietowanych oraz przebadane pod względem stężenia kwasu chlorogenowego CGA. Kryteria wpływające na ostateczną ocenę to:

  • opinie użytkowników,
  • stężenie kwasu CGA,
  • szybkość rezultatów,
  • cena,
  • dostępność produktu.

Na potrzeby stworzenia rankingu przebadanych została zdecydowana większość dostępnych w Polsce tabletek z zielonej kawy. Prezentujemy te najwyżej ocenione w oparciu o powyższe kryteria.

Ranking tabletek na odchudzanie z zielonej kawy

 

                   1.miejsce – GREEN COFFEE plus                    

gc1-min

Green Coffee plus to tabletki charakteryzujące się największym stężeniem kwasu chlorogenowego CGA wśród preparatów dostępnych w Polsce. CGA działa wielopłaszczyznowo. Przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, skutecznie zatrzymuje wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym oraz pobudza metabolizm naszego ciała!

 

Dzięki swojej naturalnej formule i podwójnej dawce wyciągu z ZIELONEJ HERBATY tabletki Green Coffee plus są niezwykle skuteczne, pozostając przy tym neutralnymi dla naszego zdrowia!

 

Ocena użytkowników: 9,5/10

                sprawdź ofertę            nasza recenzja

 

                2.miejsce – GREEN COFFEE BEAN max            

Green Coffee plus to tabletki, których struktura oparta została o wyciąg z nasion ZIELONEJ KAWY. Dzięki kwasowi chlorogenowemu skutecznie hamują wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym oraz pobudzają metabolizm wątroby znacząco intensyfikując spalanie tłuszczu spod skóry.

 

Green Coffee zawiera podwójną dawkę wyciągu z ZIELONEJ KAWY dzięki czemu pozwala osiągać tak rewelacyjne wyniki odchudzania bez jakiejkolwiek ingerencji w nasze zdrowie!

 

Ocena użytkowników: 8,5/10

 

 

                 3.miejsce – GREEN COFFEE extract                

Green Coffee extraxt to tabletki brytyjskiej firmy Health Spark. Produkowane są z zachowaniem zasad GMP. Z racji dużego stężenia ekstraktu z zielonej kawy preparat skutecznie poprawia metabolizm oraz intensyfikuje proces odchudzania. Pod wpływem kwasu chlorogenowego oraz innych polifenoli odchudzających, poprawia profil hormonalny.

Podobnie jak Green Coffee plus, Green Coffee extract pozwalają schudnąć nawet do 10 kg w ciągu miesiąca.

 

 

Ocena użytkowników: 8,0/10

 

Zielona kawa jako przełom w odchudzaniu

We współczesnym świecie prawdopodobnie nie wiele jest osób, które rozpoczynają dzień bez filiżanki ulubionej kawy. Ten aromatyczny napój świetnie stawia na nogi, dodaje energii, rozbudza, a przede wszystkim umila wczesny poranek. Ta jedna z najpopularniejszych używek wbrew pozorom nie jest niebezpieczna, a oprócz roli towarzysza dnia ma bardzo pozytywne działanie na nasz organizm, co więcej świetnie wspomagając proces odchudzania.

zielonaZa tym całym procesem stoi zielona kawa, jako prawdziwa kawowa rewolucja w zakresie utraty kilogramów. Moda na zieloną kawę dotarła znad oceanu, gdzie jej właściwości odchudzające wykorzystywane były przez celebrytów i gwiazdy Hollywood. Ogromną popularność zyskała dzięki skuteczności, ponieważ efekty jej stosowania w połączeniu z umiarkowaną aktywnością i dietą były zauważane już w ciągu kilku tygodni. Przyspieszony metabolizm wynikający z szybszego spalania tkanki tłuszczowej to tylko jeden ze skutków jej regularnego stosowania.

Poznaj tajemnice skutecznego działania

Sekretem zielonej kawy jest jej specyficzny proces jej wytwarzania, a właściwie obecność kwasu chlorogenowego. Związek ten, zwany inaczej ACG obecny jest jedynie w ziarnach niepalonych. To właśnie taką formę obróbki stosuje się przy wytwarzaniu zielonej kawy, zapewniając tym samym duże stężenie tego kwasu. Jako antyoksydant ma działanie przeciwutleniające, neutralizuje wolne rodniki a tym samym oczyszcza i detoksykująco wpływa na organizm. Główną uwagę przykuwają jednak jego odchudzające właściwości, ponieważ zawartość aktywnych składników zapobiega akumulacji nadmiaru węglowodanów i reguluje tempo ich przyswajania. Redukuje tym samym masę ciała, ponieważ tkanka tłuszczowa nie jest tak łatwo odkładana. Prościej mówiąc, spożywane cukry nie są wchłaniane w tak prosty sposób, ponieważ kwas w pewnym stopniu „zmusza” organizm, aby korzystał ze zmagazynowanych wcześniej zapasów. Efektem jest mniejsza waga, a tym samym lepsze samopoczucie i ogólna poprawa nastroju.

Jak ją spożywać?drnk

Zielona kawa może być spożywana w postaci naparu, który może zaskoczyć swoim brakiem zapachu, wynikającym z pominięcia procesu palenia. Kupowana w formie całych ziaren bądź korzystniej, samodzielnie mielona tuż przed parzeniem zapewnia zachowanie cennych walorów walorów. Najlepiej zalewać ją gorącą, niewrzącą wodą, ponieważ zbyt wysoka temperatura może potencjalnie obniżyć jej zdrowotne działanie. Smak jest lekko gorzkawy, który znajduje zwolenników również wśród tradycyjnych kawoszy. Dla tych, którzy preferują inny sposób konsumpcji naprzeciw wychodzą producenci suplementów, którzy w zamian oferują tabletki bądź kapsułki o równie skutecznym działaniu. Stworzone na bazie ekstraktu kwasu chlorogenowego gwarantują tym samym skuteczne działanie. Skoncentrowany wyciąg z owoców lub liści kawowca sprawdza się również w pielęgnacji cery. Na punkcie zielonej kawy oszalał rynek kosmetyczny. Na bazie zielonej kawy przygotowywane są kosmetyki o działaniu wyszczuplającym, które ponad to ułatwiają walkę z uciążliwym cellulitem.

Naturalna suplementacja

Warto podkreślić, że spożywając kawę zieloną mamy pewność, że to produkt naturalny, bez szkodliwych substancji, pestycydów czy zanieczyszczeń. To bardzo istotne, szczególnie we współczesnym świecie, gdzie przetworzona żywność spotykana jest na każdym kroku. Liczne badania wykazały, że ekstrakty z zielonej kawy nie wywołują żadnych skutków ubocznych, dlatego jako całkowicie bezpieczny suplement może spożywany być bez obaw o dolegliwości. To czas, aby codzienną „małą czarną” zamienić na „małą zieloną” i wykorzystać kawę, swego rodzaju „zdrową używkę” w walce z uciążliwymi kilogramami, ponadto pozytywnie wpływając na nasz organizm.

2 komentarze

  1. Czytałam o właściwościach zielonej kawy i widziałam ją w sklepie. Muszę ją kupić i spróbować : )

  1. Pingback: Odchudzanie z zieloną kawą – dobry sposób na lenistwo? | DIETA BIAŁKOWA