Slimetix

Kolejne miejsce w rankingu preparatów na odchudzanie z naprawdę minimalną stratą do wyższego miejsca zajmuje preparat Slimetix. Konsumenci zwrócili szczególną uwagę na skuteczność działania tych kapsułek, chwalili brak skutków ubocznych i to, że preparat łatwo dostać w dość przystępnej cenie.
Wyniki stosowania Slimetixu nie powinny być zaskoczeniem, ponieważ został on opracowany przy współudziale dietetyków. Wybrali oni taką kombinację składników, która zapewniałaby najlepsze rezultaty. Postawiono na kompleksowość rozwiązania: preparat działa zarówno na apetyt, metabolizm czy poziom cukru. Niektórzy zauważyli pierwsze efekty (np. zmniejszenie apetytu) praktycznie od początku kuracji Slimetix.

Składniki, które po prostu pozwalają chudnąć

Slimetix umożliwia pozbycie się nawet najbardziej trudnych do zbicia pokładów tłuszczu z tak newralgicznych dla każdej kobiety części ciała jak brzuch, biodra czy uda. Dzieje się tak dzięki specjalnemu doborowi składników, z których praktycznie każdy dokłada swoją „cegiełkę” do procesu odchudzania. Za jeden z głównych efektów Slimetixu odpowiada glukomannan. Jest to rozpuszczalny błonnik pochodzenia roślinnego. Wchłaniając wodę, wypełnia żołądek i w ten sposób daje uczucie sytości. Nie czując silnego głodu, lepiej kontrolujemy kalorie, mniej jemy, nie czujemy potrzeby sięgania po przekąski między głównymi posiłkami. Głód jest zaspokajany już przez nawet niewielkie porcje pożywienia. Na tym nie kończą się dobre efekty glukomannanu: łagodzi on zaparcia, hamuje wchłanianie tłuszczów i wpływa na cholesterol.

Drugim ważnym obszarem na jakim działa Slimetix jest podkręcenie metabolizmu. Za taki efekt odpowiedzialny jest ekstrakt z afrykańskiego mango. African mango (pod taką angielską nazwą częściej spotyka się ten składnik) to prawdziwy hit w USA, o którym mówiono nawet w popularnych talk showach. Wspomagany przez mango metabolizm w szybkim tempie zamienia pokarm na energię i nie dopuszcza do odkładania się tłuszczu. Dalsze tycie zostaje powstrzymane. Ponieważ dzięki błonnikowi jemy mniej, organizm zaczyna wykorzystywać zapasy tłuszczu, które do tej pory zostały zgromadzone. Efekt? Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, czyli po prostu spadek wagi.

Działanie african mango zostało zbadane na uniwersytecie w Kamerunie. Próbie poddano 40 osób zmagających się z nadwagą. Jedna grupa otrzymywała ekstrakt z African Mango, podczas gdy druga – placebo. Wyniki pokazały, że osoby stosujące mango w ciągu miesiąca zrzuciły mniej więcej 5% masy, podczas gdy Ci stosujący placebo – tylko 1%.

Oczyszczać, poprawiać trawienie, wspomagać metabolizm – takie 3 zadania ma zielona herbata, kolejny ze składników Slimetixu. Warto tutaj podkreślić jak ważne jest oczyszczanie organizmu z toksyn dla procesu odchudzania. Niektórzy specjaliści wręcz twierdzą, że pierwszym krokiem każdego odchudzania powinno być gruntowne usunięcie toksyn i zalegających produktów przemiany materii.

Każda osoba, która walczy z kilogramami pewnie wie jak trudno czasami oprzeć się przekąskom. Slimetix zadbał również o rozwiązanie tego problemu. Do formuły dodano chrom, który stabilizuje poziom cukru. Blokując jego nagłe spadki, nie czujemy przymusu dostarczania go do krwi. Bez problemu mówimy „nie” batonikom, wafelkom i fast foodom.

W Slimetix znajduje się jeszcze cykoria, która ma podobne działanie jak glukomannan, tym samym zwiększa efektywność hamowania apetytu. Przeciwdziała wzdęciom i zawiera potas, wapń czy fosfor.

Brak skutków ubocznych

Ale co komu po dobrym działaniu, jeśli preparat wywoływałby niepożądane efekty? Na szczęście Slimetix jest od nich całkowicie wolny, co potwierdzają sami klienci. To też jeden z powodów, dla których jest tak wysoko w rankingu. Udało się to osiągnąć, dzięki postawieniu na tylko naturalne składniki.

Osiągnięte rezultaty

Jak w przypadku każdego produktu na odchudzanie trzeba pamiętać, że osiągane wyniki zależą w dużej mierze od predyspozycji organizmu. Pamiętając o tym trzeba przyznać, że wyniki osiągane ze Slimetix absolutnie spełniły pokładane nadzieje. Niektórym udało się zrzucić nawet 9 kilogramów w miesiąc, co jest rezultatem wręcz rewelacyjnym!

Ocena użytkowników: 9,0/10

sprawdź ofertę