Jak schudnąć i poprawić metabolizm? Odpowiedź znajdziesz w super owocach!

Chcesz schudnąć i poprawić metabolizm, a nie wiesz jak to osiągnąć? Odpowiedź może kryć się w super owocach, a właściwie jednym z nich – jagodzie Acai. Oparte na niej suplementy uznane są za jedne z najbardziej skutecznych środków odchudzających!

Jak odchudza jagoda Acai?

miska-jagod-acaiW najprostszy z możliwych sposobów, trudny do osiągnięcia w tradycyjnym odżywianiu, mianowicie jagoda Acai dostarcza wszystkich substancji niezbędnych dla prawidłowego przebiegu przemiany materii – przyspiesza metabolizm i utrzymuje go na wysokim poziomie, dzięki temu prostemu zjawisku odchudza, jak żaden inny owoc. Poza tym dzięki bardzo niskiemu indeksowi glikemicznemu i sporej zawartości błonnika Acai sprawia, że apetyt ulega zmniejszeniu. Stosując jagodę, zyskujemy dwa w jednym – i przyspieszenie metabolizmu i zmniejszenie apetytu, przez co zjadamy mniej kalorii i… jeszcze bardziej chudniemy.

Czy to bezpieczne?

Skuteczne środki odchudzające nie zawsze są bezpieczne (przykładem efedryna bądź inne syntetyki farmaceutyczne, które mają działanie uzależniające, wyniszczające organizmu, powodujące mnóstwo skutków ubocznych. W przypadku jagody Acai nie ma mowy o niebezpieczeństwie, bo suplementy na bazie „złota Amazonii” jedynie naturalne substancje o wysokich walorach zdrowotnych i odżywczych.

Skład suplementów (i samej jagody)

Środki odchudzające z reguły po prostu odchudzają. Tymczasem jagoda Acai ma znacznie większy wpływ na organizm. Jak działa? Przede wszystkim ochrania system nerwowy, układ sercowo – naczyniowy i poszczególne komórki przed niebezpiecznymi dla zdrowia mutacjami. Wspomaga układ immunologiczny i zapobiega destrukcyjnemu oddziaływaniu wolnych rodników tlenowych. Zapewne większość pań doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to wolne rodniki odpowiadają za powolne niszczenie organizmu i procesy starzenia (ich nadmiar może je znacznie przyspieszyć).

Jagody Acai zawierają takie ilości przeciwutleniaczy (substancji zwalczających wolne rodniki), jakich gdzie indziej nie znajdziemy. Jak dotąd ta właśnie jagoda znajduje się na szczycie skali ORAC – zestawienia substancji pod kątem zawartości aktywnych przeciwutleniaczy i jest to potwierdzone urzędowo przez Food and Drug Administration (FDA – instytucję amerykańską).

Kolejne plusy Acai berry

jagoda-na-odchudzanieTo spora zawartość substancji obecnych również w innych roślinach, ale często albo w szczątkowych ilościach, albo nie tak kompleksowo, takich jak polifenole, fitosterole, antocyjany, kwasy Omega. Jedne z nich są jednocześnie przeciwutleniaczami i regulatorami metabolizmu (usprawniają krążenie. wzmacniając i chroniąc nasze serce i arterie), inne z kolei odgrywają ogromną rolę w gospodarce cholesterolowej. a jednocześnie odpowiadają za kondycję naszego układu nerwowego (kwasy Omega).

Oprócz tego jagody zawierają sporo białek i aminokwasów, witaminy z grupy B, plus czołowe przeciwutleniacze: witaminę C i E, minerały, bez których trudno byłoby o utrzymanie dobrej kondycji włosów, czy paznokci i wiele, wiele innych czynnych związków o tak kompleksowym oddziaływaniu, że trudno byłoby je szczegółowo omówić.

Jedno jest pewne, jako skuteczne środki odchudzające preparaty z Acai berry sprawdzą się na pewno, a poza tym zapewniają jedyną w swoim rodzaju ochronę przed zgubnymi skutkami zbyt drastycznych i nieprzemyślanych diet odchudzających!

Jeden komentarz

  1. Hej, czy jest możliwość dodania się do mailingu?