Silvets

Kolejne, bardzo wysokie miejsce w naszym rankingu zajął suplement diety Silvets. Tabletki te, wyprodukowane przez brytyjskiego producenta, są unikatowym połączeniem wielu składników odchudzających, które nigdy wcześniej nie zostały zestawione w takiej konfiguracji.

Podstawowym składnikiem tabletek na odchudzanie Silvets jest wyciąg z brazylijskich jagód acai. O zbawiennym wpływie substancji czynnej zawartej w tym egzotycznym owocu mogli już Państwo przeczytać przy okazji recenzji preparatu Acai Berry 900 oraz w dziale „porady” na niniejszej stronie. Przypomnę tylko, że ekstrakt z tej brazylijskiej rośliny bardzo skutecznie przyspiesza nasz metabolizm, co bezpośrednio przekłada się na wyższą efektywność procesów odchudzania. Dodatkowo wspomaga oczyszczanie naszego organizmu z trujących toksyn, dostarczając mu jednocześnie wielu drogocennych składników takich jak tłuszcze Omega 3, 6 i 9

Opracowując recepturę tabletek Silvets naukowcy połączyli wyciąg z jagód acai z innymi znanymi składnikami wspomagającymi procesy odchudzania. Efektem ich pracy uzyskano niezwykle skuteczny i silny preparat, który poza właściwościami odchudzającymi pozwala również na uwolnienie dużych pokładów energii z naszego organizmu. Dzięki temu, podczas kuracji tabletkami Silvets żaden trening nie będzie dla nas straszny.

Jak działa Silvets?

Naukowcy opracowujący recepturę suplementu Silvets, dobierali składniki w taki sposób, aby skutecznie zintensyfikować proces spalania tłuszczu przy jednoczesnym przyspieszeniu metabolizmu oraz uwolnieniu z organizmu dodatkowych pokładów energii.

Poniżej podstawowe cechy i właściwości składników tabletek Silvets:

Wyciąg z brazylijskich jagód acai – substancja czynna owoców jest niezwykle silnym przeciwutleniaczem, który skutecznie przyspiesza metabolizm naszego organizmu. Dodatkowo wyciąg jest bogaty w tłuszcze Omega 3, 6 i 9 oraz proteiny, czyniąc tabletki Silvets przyjaznymi dla funkcjonowania całego układu sercowego. Poza tłuszczami i proteinami, brazylijskie jagody dostarczają do naszego organizmu wiele witamin (A, C, E, B1, B2 i B3) oraz związków i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, takich jak potas, cynk, miedź, magnez czy wapno.

Wyciąg z nasion guarany – główną składową jest guaranina, swoim składem przypominająca kofeinę. Dzięki temu tabletki Silvets pozwalają nam uwolnić dodatkowe pokłady energetyczne naszego organizmu. Działanie to jest niezwykle korzystne w sytuacji gdy naszą kurację odchudzającą urozmaicamy dodatkowo treningiem fizycznym.

Wyciąg z zielonej herbaty – zbawienny wpływ zielonej herbaty na procesy odchudzania znany jest od dawna. Wspomaga trawienie tłuszczu i ogólnie przyspiesza metabolizm. Dodatkowo posiada właściwości zmniejszające łaknienie oraz obniża poziom złego cholesterolu.

Wyciąg z Cayenne – substancje zawarte w papryce przyspieszają metabolizm pozwalając na kontrolę optymalnej wagi naszego ciała.

L-Karnityna – bardzo popularna substancja odchudzająca. Przede wszystkim wspomaga metabolizm intensyfikując spalanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Dodatkowo ma działanie antykataboliczne, zwiększając tolerancję naszego ciała na wysiłek fizyczny!

Zastosowanie wszystkich wymienionych wyżej składników razem doprowadziło do powstania suplementu, który bardzo skutecznie zwiększa efektywność naszego odchudzania nie wpływając przy tym niekorzystnie na nasze zdrowie.

Podsumowanie

Skuteczność i szybkość działania tabletek odchudzających Silvets sprawiły, że zarówno eksperci zajmujący się tematem odchudzania jak i osoby badane na potrzeby naszego rankingu, oceniły suplement bardzo wysoko. Stąd jego wysoka pozycja w zestawieniu. Wielopłaszczyznowe działanie i brak skutków ubocznych sprawiają, że tabletki Silvets to świetny dodatek do każdej kuracji odchudzającej.

 

 

Ocena użytkowników: 7,5/10
sprawdź ofertę

 

Ocena produktu
product image
Ocena
1star1star1stargraygray
Opinie użytkowników
3 based on 1 votes
Nazwa
Silvets