Recenzje poszczególnych produktów

ACAI BERRY 900

Acai Berry 900 jest suplementem skomponowanym w oparciu o wyciąg z brazylijskich jagód acai. Dzięki unikalnym właściwościom owoców, tabletki acai poprawiają metabolizm, hamują uczucie głodu, ale przede wszystkim przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej i oczyszczają organizm z trujących toksyn. Poniżej kompleksowa recenzja preparatu.

czytaj recenzję
zielona kawa

GREEN COFFEE plus

Green Coffee plus to tabletki, których struktura oparta została o wyciąg z nasion ZIELONEJ KAWY. Dzięki kwasowi chlorogenowemu skutecznie hamują wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym oraz pobudzają metabolizm wątroby znacząco intensyfikując spalanie tłuszczu spod skóry.

czytaj recenzję
tabletki gojiberry500

GOJI BERRY 500

Goji Berry 500 to preparat skomponowany w oparciu o wyciąg z jagód goji - najzdrowszych owoców świata. Niespotykana w innych roślinach ilość antyoksydantów w jagodach sprawia, że tabletki bardzo skutecznie wspomagają proces odchudzania, poprawiają witalność naszego organizmu, zwalczają cellulit oraz odmładzają wygląd naszej skóry.

czytaj recenzję

Ultra Slim

Ultra Slim to tabletki na odchudzanie działające wielopłaszczyznowo. Stworzone wyłącznie z naturalnych składników są w pełni bezpieczne dla organizmu. Poza intensyfikacją procesu spalania tłuszczu i poprawą metabolizmu, tabletki Ultra Slim działają antykatabolicznie. Dzięki temu umożliwiają zdecydowanie szybszą regenerację po wysiłku fizycznym.

czytaj recenzję

Alli

Alli to suplement odchudzający który blokuje wchłanianie tłuszczy w przewodzie pokarmowym organizmu. Działanie to przyspiesza proces odchudania o 50%. Substancją czynną tabletek Alli jest orlistat który od 2009 roku został zakwalifikowany przez kraje Unii Europejskiej jako związek dostępny bez recepty. Poniżej pełna recenzja produktu.

czytaj recenzję

Hydroxycut advanced

Hydroxycut advanced to tabletki odchudzające z grupy "fat burnerów". Ich działanie intensyfikuje spalanie tłuszczu w procesie termogenezy. Dodatkowo tabletki Hydroxycut advanced charakteryzuje działanie antykataboliczne pozwalające zwiększyć natężenie odbywanych treningów. Ważną cechą preparatu jest brak w jego składzie kofeiny.

czytaj recenzję

Asystor Slim

Asystor Slim to środek, który zawdzięcza swoją skuteczność oddziaływaniu na dwie główne przyczyny otyłości. Asystor Slim to system dwufazowy. Żółta tabletka przeznaczona jest na dzień. Jej zadaniem jest spalanie odłożonego w organizmie tłuszczu, wspieranie metabolizmu kalorii oraz wspomaganie przemiany węglowodanów. Asystor Slim wieczór, to niebieska tabletka. Do jej zadań należy zmniejszanie łaknienia, wspomaganie metabolizmu oraz stabilizacja poziomu cukru we krwi.

czytaj recenzję

Goodbye Appetite

Działanie tego innowacyjnego produktu oparte jest na powstrzymywaniu uczucia łaknienia. Odbywa to się poprzez pęcznienie składników środka w przewodzie pokarmowym i tym samym powstawanie uczucia sytości. Dzięki takiemu zabiegowi jemy znacznie mniej, przy czym nie odczuwamy ciągłego dyskomfortu w postaci uciążliwego, niezaspokojonego głodu. Co ważne Goodbye Appetite nie powoduje wzdęć i dyskomfortu trawiennego.

czytaj recenzję

Linea 40+

Dobrane składniki preparatu mają pomóc w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej kobietom dojrzałym, którym często trudno jest schudnąć, ponieważ po czterdziestym roku życia maleje tempo przemian metabolicznych w organizmie, co z kolei sprzyja gromadzeniu się tłuszczu. W składzie tabletek między innymi l-karnityna.

czytaj recenzję

Linea 20+

Preparat Linea 20+ można przyjmować bez obaw o swoje zdrowie. Zawiera on bowiem same naturalne składniki, takie jak: wyciąg z zielonej herbaty, który poprawia metabolizm i zwiększa wydatki energetyczne organizmu, wyciąg z opuncji figowej powodujący zmniejszanie apetytu, czy chrom zapewniający prawidłowy metabolizm składników odżywczych.

czytaj recenzję

Verdin Complex

Chociaż Verdin Complexx nie jest preparatem odchudzającym to jego stosowanie ułatwi nam utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dzieje się tak, ponieważ zaburzenia w przebiegu procesów trawiennych w organizmie mają bezpośredni wpływ na odkładanie się w nim zbędnej tkanki tłuszczowej. Stosowanie tego preparatu z kolej wpływa na zwiększenie szybkości trawienia i na prawidłowe jego zachodzenie.

czytaj recenzję

Ranking tabletek

Sprawdź aktualne zestawienie najpopularniejszych i najskuteczniejszych tabletek odchudzających dostępnych na polskim rynku!

zobacz ranking


Nowe publikacje

ekstrakt z jagód goji

Jagody goji – niezbędny składnik Twojej diety

Jagody goji to absolutny hit w świecie dietetyki. Skąd pochodzą i jakie właściwości sprawiły, że uznano je za najzdrowsze owoce świata?

czytaj więcejLato - idealny czas na odchudzanie

Lato to idealny czas na wprowadzenie zmian w swoim stylu życia. Rośnie motywacja do utraty zbędnych kilogramów, wisi nad nami urlop i obawa przed wyjściem na plażę w bikini. Dni stają się coraz dłuższe, wiec mamy więcej czasu, aby o siebie zadbać. Stoiska na targach uginają się pod ciężarem sezonowych warzyw i owoców. Nic tylko chudnąć!

czytaj więcejBłonnik wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie!

Błonnik zwany również włóknem pokarmowych to grupa węglowodanów, z których każdy pełni inną funkcję. Dzięki temu, że błonnik pokarmowy nie jest trawiony w przewodzie pokarmowych człowieka, odgrywa on znaczną rolę w procesie odchudzania i kształtowania sylwetki.

czytaj więcejDieta zgodna z grupą krwi

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Jedną z cech różniących populację ludzi jest grupa krwi. Występują 4 główne warianty grupy krwi: „0”, „A”, „B” oraz „AB”. Według twórców diety zgodnej z grupą krwi, każdy typ różni się potrzebami oraz preferencjami żywieniowymi.

czytaj więcejPorady

Brazylijska jagoda Acai - przełom w walce z nadwagą?

Opis działania i właściwości jagody Acai - owoca coraz częściej wykorzystywanego do walki z nadmiarem zbędnych kilogramów.

Zanim zaczniemy odchudzanie

Artykuł dla wszystkich rozpoczynających przygodę z odchudzaniem. Kilka praktycznych porad jak nie popełnić błędów już na początku walki z otyłością.

Skuteczna walka z otyłością

Tekst prezentujący podstawowe zasady i techniki polecane przez lekarzy i dietetykówi osobom starającym się zrzucić zbędne kilogramy.

Wymówki podczas odchudzania

Artykuł opisujący najczęstrze wymówki stosowane podczas kuracji odchudzających. Informuje na co zwracać szczególna uwagę i jakich zachowań się wystrzegać.

Porady NIEskutecznego działania

Artykuł opisujący powrzechne mity dotyczące zasad odchudzania. Dowiemy się z niego których znalezionych informacji nie powinnyśmy brać do serca podczas kuracji odchudzającej.