Ranking tabletek na odchudzanie

Kryteria oceny

Ranking tabletek na odchudzanie powstał na bazie sześciu podstawowych kryteriów jakimi kierują się osoby rozpoczynające walkę z nadmiarem kilogramów. Prezentowane suplementy oceniane były przez naszych ankietowanych w oparciu o najpopularniejsze cechy:

  • * skuteczność działania
  • * szybkość utraty wagi
  • * trwałość rezultatów
  • * brak skutków ubocznych
  • * dostępność na rynku
  • * cena

Stworzenie kompleksowego rankingu wymagało przetestowania kilkudziesięciu najczęściej kupowanych w Polsce preparatów na odchudzanie. Poniżej prezentujemy 7 z nich które otrzymały najwyższe oceny w oparciu o przedstawione kryteria.

1. miejsce - ACAI BERRY 900

Acai Berry 900 to tabletki stworzone w oparciu o wyciąg z brazylijskich jagód acai. Dzięki ich unikatowym właściwościom suplement doskonale reguluje metabolizm, pszyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz bardzo korzystnie wpływa na proces detoksykacji całego ciała.

Ze względu na korzystne oddziaływanie na serce i cały układ krwionośny, Acai Berry 900 określany jest jako najzdrowszy suplement tego typu dostępny obecnie na polskim rynku.

sprawdź ofertę            nasza recenzja
zielona kawa

2. miejsce - GREEN COFFEE plus

Green Coffee plus to tabletki, których struktura oparta została o wyciąg z nasion ZIELONEJ KAWY. Dzięki kwasowi chlorogenowemu skutecznie hamują wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym oraz pobudzają metabolizm wątroby znacząco intensyfikując spalanie tłuszczu spod skóry.

Green Coffee zawiera podwójną dawkę wyciągu z ZIELONEJ KAWY dzięki czemu pozwala osiągać tak rewelacyjne wyniki odchudzania bez jakiejkolwiek ingerencji w nasze zdrowie!

sprawdź ofertę            nasza recenzja

3. miejsce - Ultra Slim

Ultra Slim to preparat działający wielopłaszczyznowo. Zawarte w nim substancje aktywne znacząco intensyfikują proces spalania tkanki tłuszczowej, przyspieszają metabolizm, hamują łaknienie i zwiększają zdolności organizmu do regeneracji po wysiłku fizycznym.

W 100 procentach naturalny skład Ultra Slim sprawia, że tabletki te pozostają całkowicie neutralne dla naszego zdrowia, nie powodując żadnych skutków ubocznych kuracji.

sprawdź ofertę            nasza recenzja
jagody goji

4. miejsce - GOJI BERRY 500

Goji Berry 500 to tabletki o najwyższej naturalnej dawce przeciwutleniaczy dostępnej na rynku. Dzięki dużej zawartości antyoksydantów preparat ten jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce z dodatkowymi kilogramami. Tabletki nie tylko znacząco przyspieszają odchudzanie ale zapewniają dodatkową witalność, zwalczają cellulit oraz poprawiają wygląd skóry.

Goji Berry 500 posiadają największą ilość ekstraktu z jagód goji w jednej tabletce ze wszystkich preparatów odchudzających dostępnych na rynku.

sprawdź ofertę            nasza recenzja

5. miejsce - AFRICAN MANGO

African Mango to preparat odchudzający, który swoją skuteczność zawdzięcza głównie przeciwutleniaczowi Irvingia Gabonensis. Działa dwupłaszczyznowo - intensyfikuje proces spalania tkanki tłuszczowej hamując jednocześnie uczucie głodu

Tabletki African Mango zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii przy zachowaniu standardów GMP. Ich skuteczność potwierdzono podczas badań naukowców z University of Yaounde.

sprawdź ofertę            nasza recenzja

6. miejsce - Slimette

Slimette to tabletki na odchudzanie stworzone z połączenia najbardziej znanych i skutecznych substancji wspomagających procesy utraty wagi. Dzięki takiemu zestawieniu przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają metabolizm oraz uwalniają dodatkową energię z naszego organizmu

Głównym składnikiem Slimette jest wyciąg z jagód acai, które poza właściwościami odchudzającymi wspomagają również pracę naszego serca oraz układu krwionośnego.

sprawdź ofertę            nasza recenzja

7. miejsce - Alli

Alli to preparat blokujący wchłanianie tłuszczów w przewodzie pokarmowym naszego organizmu. Przez wielu określanu jako najskuteczniejszy suplement tego typu dostępny na rynku. Rekomendowany przez Instytut Kardio-Metaboliczny w Niemczech oraz Polskie Towarzystwo Badań Nad Otyłością.

Substancją czynną tabletek Alli jest orlistat, który od 2009 roku został udostępniony i rozpowrzechniony na terenie całej Unii Europejskiej.

nasza recenzja

8. miejsce - Hydroxycut advanced

Hydroxycut advanced to suplement bardzo skutecznie wspomagający odchudzanie. Zawarte w nim składniki przyspieszają przemianę materii oraz intensyfikuja proces spalania tkanki tłuszczowej. Występujące podczas kuracji działanie pobudzające i antykataboliczne pomaga zwiększyć intensywność ćwiczeń fizycznych.

Hydroxycut advanced jako jeden z niewielu termogeników nie zawiera w swoim składnie kofeiny.

nasza recenzja

Ranking tabletek

Sprawdź aktualne zestawienie najpopularniejszych i najskuteczniejszych tabletek odchudzających dostępnych na polskim rynku!

zobacz ranking

Nowe publikacje

ekstrakt z jagód goji

Jagody goji – niezbędny składnik Twojej diety

Jagody goji to absolutny hit w świecie dietetyki. Skąd pochodzą i jakie właściwości sprawiły, że uznano je za najzdrowsze owoce świata?

czytaj więcejLato - idealny czas na odchudzanie

Lato to idealny czas na wprowadzenie zmian w swoim stylu życia. Rośnie motywacja do utraty zbędnych kilogramów, wisi nad nami urlop i obawa przed wyjściem na plażę w bikini. Dni stają się coraz dłuższe, wiec mamy więcej czasu, aby o siebie zadbać. Stoiska na targach uginają się pod ciężarem sezonowych warzyw i owoców. Nic tylko chudnąć!

czytaj więcejBłonnik wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie!

Błonnik zwany również włóknem pokarmowych to grupa węglowodanów, z których każdy pełni inną funkcję. Dzięki temu, że błonnik pokarmowy nie jest trawiony w przewodzie pokarmowych człowieka, odgrywa on znaczną rolę w procesie odchudzania i kształtowania sylwetki.

czytaj więcejDieta zgodna z grupą krwi

Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby. Jedną z cech różniących populację ludzi jest grupa krwi. Występują 4 główne warianty grupy krwi: „0”, „A”, „B” oraz „AB”. Według twórców diety zgodnej z grupą krwi, każdy typ różni się potrzebami oraz preferencjami żywieniowymi.

czytaj więcejPorady

Brazylijska jagoda Acai - przełom w walce z nadwagą?

Opis działania i właściwości jagody Acai - owoca coraz częściej wykorzystywanego do walki z nadmiarem zbędnych kilogramów.

Zanim zaczniemy odchudzanie

Artykuł dla wszystkich rozpoczynających przygodę z odchudzaniem. Kilka praktycznych porad jak nie popełnić błędów już na początku walki z otyłością.

Skuteczna walka z otyłością

Tekst prezentujący podstawowe zasady i techniki polecane przez lekarzy i dietetykówi osobom starającym się zrzucić zbędne kilogramy.

Wymówki podczas odchudzania

Artykuł opisujący najczęstrze wymówki stosowane podczas kuracji odchudzających. Informuje na co zwracać szczególna uwagę i jakich zachowań się wystrzegać.

Porady NIEskutecznego działania

Artykuł opisujący powrzechne mity dotyczące zasad odchudzania. Dowiemy się z niego których znalezionych informacji nie powinnyśmy brać do serca podczas kuracji odchudzającej.