Najnowsze publikacje o odchudzaniu

zdrowe jagody goji

Jagody goji - niezbędny składnik twojej diety

Niniejszy artykuł poświęcony jest jagodom goji. Przedstawione zostały w nim wszystkie najważniejsze zalety tego najzdrowszego owoca świata. Jego unikatowe właściwości wspomagające odchudzanie, oraz wpływ na poprawę witalności i ogólny stan naszego organizmu. Jagody goji robią ogromną furrorę wśród ludzi związanych z tematem zdrowego żywienia!

zobacz artykuł
zdrowa sylwetka

Krok po kroku do szczupłej sylwetki

Artykuł poświęcony motywacji, niezbędnej do osiągnięcia skucesu naszego odchudzania. Głównym przesłaniem tekstu jest fakt, że często aby ostatecznie rozprawić się z nadmiarem kilogramów, wcale nie potrzebujemy bardzo wzniosłych i wymagających poświęceń. Często wystarczy zmiana podstawowoych, prostych nawyków dnia codziennego.

zobacz artykuł
Pani z płaskim brzuchem

Jak odchudzić brzuch

W artykule kilka praktycznych porad i wskazówek jak najłatwiej i najbardziej efektywnie podejść do tematu odchudzania naszego brzucha. Jak wiadomo wiele osób ma spory problem ze spaleniem popularnej "oponki". Mamy nadzieję, że niniejszy tekst ułatwi pozbycie się zbędnego tłuszczu.

zobacz artykuł
kobieta z ciężarkiem

Odpowiedni trening kluczem do płaskiego brzucha

Kolejny artykuł poświęcony tematowi płaskiego brzucha. Tym razem staramy się znaleźć dobry trening, który przyspieszy nasze starania w osiągnięciu celu. Tekst przydatny szczególnie wszystkim zdeterminowanym do rozpoczęcia ćwiczeń fizycznych i pokonania otyłości.

zobacz artykuł
piekna kobieta

Lato - idealny czas na odchudzanie

Doskonały artykuł motywujący do podjęcia odchudzania latem. Jak wiadomo lipiec i sierpień to idealne miesiące na odchudzanie z wielu powodów. Między innymi dzięki temu, że dają nam możliwość trenowania na zewnątrz. Dodatkowo latem możemy zaopatrywać się w tanie owoce oraz warzywa.

zobacz artykuł
błonnik

Błonnik wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie!

Świetny tekst przybliżający nam właściwości błonnika pokarmowego. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że to włókno pokarmowe ma zbawienny wpływ podczas kuracji odchudzających. W artykule zaprezentowano dodatkowo przeciwskazania oraz ryzyka związane z przedawkowaniem błonnika.

zobacz artykuł
dieta dopasowana do grupy krwi

Dieta zgodna z grupą krwi

Doskonały artykuł naszej dietetyczki, poświęcony tematowi odpowiedniego dopasowania naszej diety do posiadanej grupy krwi. Dobranie planu żywieniowego do grupy krwi może w bardzo efektywny sposób przyspieszyć nasze odchudzanie i przyczynić się do ogólnej poprawy stanu naszego organizmu.

zobacz artykuł
zdrowe i smaczne gotowanie

Jak gotować zdrowo i smacznie?

Artykuł dedykowany wszystkim zamierzającym przymierzającym się do rozpoczęcia zdrowej diety. Dzięki Wskazówkom i poradom zawartym w tekście, poznamy kilka ciekawych wskazówek dotyczących zasad smacznego, oraz co najważniejsze zdrowego gotowania. Polecamy zarowno Paniom jak i Panom.

zobacz artykuł
świeży chleb

Pieczywo a dieta

Niniejszy tekst poświęcony jest tematowi, który od zawsze budził kontrowersje w kontekście diety odchudzającej. Traktuje bowiem o skutkach jedzenia pieczywa podczas diety. Znajdziemy tu wiele ciekawych, nieznanych dotąd faktów. Tekst godny polecenia równiez osobom, które nie są na diecie, a zależy im na zdrowym odzywianiu.

zobacz artykuł

Ranking tabletek

Sprawdź aktualne zestawienie najpopularniejszych i najskuteczniejszych tabletek odchudzających dostępnych na polskim rynku!

zobacz ranking


zdrowa dieta dietmap

Porady

Brazylijska jagoda Acai - przełom w walce z nadwagą?

Opis działania i właściwości jagody Acai - owoca coraz częściej wykorzystywanego do walki z nadmiarem zbędnych kilogramów.

Zanim zaczniemy odchudzanie

Artykuł dla wszystkich rozpoczynających przygodę z odchudzaniem. Kilka praktycznych porad jak nie popełnić błędów już na początku walki z otyłością.

Skuteczna walka z otyłością

Tekst prezentujący podstawowe zasady i techniki polecane przez lekarzy i dietetykówi osobom starającym się zrzucić zbędne kilogramy.

Wymówki podczas odchudzania

Artykuł opisujący najczęstrze wymówki stosowane podczas kuracji odchudzających. Informuje na co zwracać szczególna uwagę i jakich zachowań się wystrzegać.

Porady NIEskutecznego działania

Artykuł opisujący powrzechne mity dotyczące zasad odchudzania. Dowiemy się z niego których znalezionych informacji nie powinnyśmy brać do serca podczas kuracji odchudzającej.

Nowe publikacje

ekstrakt z jagód goji

Jagody goji – niezbędny składnik Twojej diety

Jagody goji to absolutny hit w świecie dietetyki. Skąd pochodzą i jakie właściwości sprawiły, że uznano je za najzdrowsze owoce świata?

czytaj więcejLato - idealny czas na odchudzanie

Lato to idealny czas na wprowadzenie zmian w swoim stylu życia. Rośnie motywacja do utraty zbędnych kilogramów, wisi nad nami urlop i obawa przed wyjściem na plażę w bikini. Dni stają się coraz dłuższe, wiec mamy więcej czasu, aby o siebie zadbać. Stoiska na targach uginają się pod ciężarem sezonowych warzyw i owoców. Nic tylko chudnąć!

czytaj więcej