Asystor Slim

tabletki asystor

Wiele osób boryka się z problemami nadwagi. Często skłonności genetyczne lub tryb życia sprzyjają w przybieraniu na wadze, a czas nie pozwala na skuteczną walkę z otyłością. Istnieją jednak preparaty, które dają szansę na zrzucenie zbędnych kilogramów bez ciężkich wyrzeczeń i wielu godzin żmudnego treningu. Jednym ze skuteczniejszych środków dostępnych na rynku jest Asystor Slim.

Podstawowe przyczyny nadwagi

W czasie całego dnia spożywamy wiele pokarmów zawierających węglowodany i tłuszcze. Żeby skutecznie spalić nadmiar cukrów konieczny jest odpowiednio długi wysiłek fizyczny. W sytuacji, kiedy spożywane kalorie nie są wydatkowane na cele energetyczne, odkładają się w postaci tłuszczu. Jeżeli zatem bilans pomiędzy spożywanymi kaloriami, a wysiłkiem fizycznym jest na korzyść tych pierwszych, to organizm będzie przybierał na wadze.

Kolejną przyczyną powstawania nadwagi jest wieczorne podjadanie. Kiedy organizm szykuje się do snu, zwalnia metabolizm. Niestety, to właśnie wieczorem, kiedy siedzimy wygodnie przed telewizorem najczęściej mamy ochotę coś przekąsić. Powoduje to, iż spożywane kalorie zamieniają się w tkankę tłuszczową, gdyż organizm nie ma na co ich spożytkować.

System Asystor Slim

Asystor Slim to środek, który zawdzięcza swoją skuteczność oddziaływaniu na dwie główne przyczyny otyłości. Asystor Slim to system dwufazowy. Żółta tabletka przeznaczona jest na dzień. Jej zadaniem jest spalanie odłożonego w organizmie tłuszczu, wspieranie metabolizmu kalorii oraz wspomaganie przemiany węglowodanów. Asystor Slim wieczór, to niebieska tabletka. Do jej zadań należy zmniejszanie łaknienia, wspomaganie metabolizmu oraz stabilizacja poziomu cukru we krwi.

Stosowanie systemu Asystor Slim

Suplement diety Asystor Slim zapewnia dużą skuteczność stosowania dzięki optymalnie dobranym składnikom oraz dwusystemowemu wymiarowi działania. Stosowanie Asystor Slim nie jest uciążliwe, gdyż polega ono na przyjmowaniu dwóch tabletek dziennie – jednej rano oraz jednej wieczorem. Aby zaobserwować efekty działania należy stosować Asystor Slim przez minimum trzy miesiące. Co ważne, kuracja odchudzająca z systemem Asystor Slim nie tylko przynosi widoczne efekty, ale także nie wiążę się ze skutkami ubocznymi.

Ocena użytkowników: 7/10

Ranking tabletek

Sprawdź aktualne zestawienie najpopularniejszych i najskuteczniejszych tabletek odchudzających dostępnych na polskim rynku!

zobacz ranking


Porady

Brazylijska jagoda Acai - przełom w walce z nadwagą?

Opis działania i właściwości jagody Acai - owoca coraz częściej wykorzystywanego do walki z nadmiarem zbędnych kilogramów.

Zanim zaczniemy odchudzanie

Artykuł dla wszystkich rozpoczynających przygodę z odchudzaniem. Kilka praktycznych porad jak nie popełnić błędów już na początku walki z otyłością.

Skuteczna walka z otyłością

Tekst prezentujący podstawowe zasady i techniki polecane przez lekarzy i dietetykówi osobom starającym się zrzucić zbędne kilogramy.

Wymówki podczas odchudzania

Artykuł opisujący najczęstrze wymówki stosowane podczas kuracji odchudzających. Informuje na co zwracać szczególna uwagę i jakich zachowań się wystrzegać.

Porady NIEskutecznego działania

Artykuł opisujący powrzechne mity dotyczące zasad odchudzania. Dowiemy się z niego których znalezionych informacji nie powinnyśmy brać do serca podczas kuracji odchudzającej.